O NAS

KIM JESTEŚMY I DLACZEGO Z NAMI WARTO!

JOB4ME Agencja Pracy Tymczasowej 

Dlaczego z nami warto?

Mając wieloletnie doświadczenia w branży HR, jesteśmy ekspertami w wyszukiwaniu pracowników dla firm. Realizowaliśmy zlecenia dla różnych sektorów w całej Polsce i wiemy jak zoptymalizować procesy związane z zatrudnieniem.

Specjalizujemy się w kierowaniu odpowiednich ludzi na właściwe stanowiska w jak najkrótszym czasie.

Działamy sprawnie i kompleksowo – począwszy od stworzenia profilu poszukiwanego Pracownika i umieszczenia ofert w sieci. Przeprowadzamy proces rekrutacji oraz podpisywanie umów z wybranymi kandydatami, po monitorowanie ich pracy i pełną kontrolę stanu zatrudnienia, z raportowaniem włącznie.

Naszym priorytetem jest działanie zgodnie z zasadą „win-win”, co w praktyce oznacza, że zależy nam zarówno na satysfakcji pracodawcy, jak i zadowoleniu pracownika. Z szacunkiem i zrozumieniem podchodzimy do potrzeb obu stron. Zawsze szukamy optymalnych dla danej sytuacji rozwiązań, preferując kompromisy i zachowując kulturę biznesową.

Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy i sprawną komunikację, opartą na zrozumieniu. Wiemy, że zaufany zespół to podstawa, dlatego o właściwy przepływ informacji w naszej firmie dbają wykwalifikowani koordynatorzy i opiekunowie, którzy są zawsze do dyspozycji zarówno Pracodawcy, jak i Pracownika.

Jak to działa?

  • Przeprowadzamy procesy rekrutacyjne i ustalamy z Pracownikiem szczegóły zatrudnienia.
  • Podpisujemy umowę oraz delegujemy go do pracy w określonym miejscu i czasie. Rozliczamy jego czas pracy i wypłacamy wynagrodzenie.
  • Świadczymy także usługę outsourcingu dla firm czyli zapewniamy kompleksową realizację usług.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do Strefy Pracownika, Strefy Pracodawcy, a także do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami.

Przewiń do góry